Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych jak również klientów hurtowych.

Atrakcyjne rabaty dla firm ( klientów hurtowych )

Oferujemy atrakcyjne rabaty (hurtowe poziomy cenowe) dla firm, które w codziennej produkcji używają elementów złącznych hydrauliki i pneumatyki. Nasza oferta dedykowana jest dla podmiotów, które sprzedają elementy złączne hydrauliki ( zakucia, węże, złącza ) mamy tu na myśli sklepy z hydrauliką siłową oraz punkty zakuwania węży hydraulicznych ( zakuwalnie ) a także firmy produkcyjne, które montują elementy układów hydraulicznych w swoich wyrobach ( producenci maszyn i urządzeń )

Rabaty dla osób, które kupią maszyny

Oferujemy rabat hurtowy przy zakupie dowolnej prasy do zaciskania węży lub innej maszyny z naszej oferty. Wszyscy którzy dokonają zakupu prasy do zaciskania węży hydraulicznej bez względu na rodzaj tej prasy ( zakuwarki ręczne lub elektryczne ) otrzymają z automatu rabat hurtowy na cały asortyment dostępny w naszej firmie. W chwili obecnej w ofercie znajduje się w chwili obecnej ponad 10 tyś elementów z zakresu szeroko pojętej hydrauliki i pneumatyki. Rabat jest dożywotni, co oznacza że nawet w przypadku zakupu jednej sztuki towaru rabat zostanie automatycznie przypisany do państwa firmy ( NIPu).

Brak minimalnych ilości zamówienia

Nie mamy minimalnych progów zamówień ( wartościowych czy ilościowych )

Jak włączyć rabat ?

Zapraszamy do zarejestrowania się na naszej platformie zakupowej, która jest również sklepem z możliwością łatwego i szybkiego składania zamówień. Zachęcamy do dokonywanie zakupów za pośrednictwem sklepu dostępnego pod adresem www.sklep.hydron.com.pl. Po rejestracji prosimy o kontakt mailowy lub telefon ( dopiero po ręcznym przydzieleniu rabatu do adresu email – klient będzie widział swoje ceny hurtowe ). Rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Do rejestracji wystarczy adres email oraz podanie danych firmy ( wypełnienie adresu firm

Konto na naszej platformie to :

  • aktualne ceny sprzedaży
  • aktualne stany magazynowe
  • dostęp do danych technicznych, zdjęć, kart katalogowych
  • dostęp do historii zakupów

Darmowy transport od 300zł brutto

Wszystkie zamówienia złożone przez sklep o wartości powyżej 300 zł brutto kwalifikują się do bezpłatnej dostawy kurierem ( możliwość wyboru pomiędzy DPD, GLS ). W przypadku zamówień składanych telefonicznie próg zamówienia z darmowym transportem to 500 zł brutto.

Inteligentna wyszukiwarka – wyszukiwanie dowolnego elementu w kilka sekund.

Nasz sklep wyposażony jest w inteligentną wyszukiwarkę, dzięki której możemy wyszukiwać m.in. za pomocą słów kluczowych, nazw towarów, gwintów oraz kodów różnych producentów. Najlepszą formą wyszukiwania jest wyszukiwanie przez podanie gwintów. Przykładowo szukając złączki z gwintami M14x1,5 na M18x1,5 wystarczy wpisać do wyszukiwarki następujący ciąg znaków : M14/M18 a system pokaże wszystkie złączki z tymi gwintami ( M14x1,5 z jednej strony i M18x1,5 z drugiej strony )

KONTAKT

HYDRON hydraulika siłowa
ul. Kujańska 6a; 77-400 Złotów
woj. wielkopolskie; Polska

  +67 350 53 69

  kontakt@hydron.com.pl

 

DOŁĄCZ DO NAS NA: