Przedstawiciel handlowy

Poszukujemy pracownika na stanowisko – przedstawiciel handlowy / handlowiec.

Zakres obowiązków:

realizacja bieżących oraz projektowanych planów sprzedaży w wyznaczonym regionie;
podtrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami, nawiązywanie nowych;
raportowanie o wynikach, konkurencyjnych produktach.

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • prawo jazdy kat. B wraz z praktyką;
  • minimum średnie wykształcenie;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji, zgodnie z etyką sprzedaży;
  • kreatywność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, zgodnie z polityką firmy;
  • gotowość swobodnego dysponowania swoim czasem, celem uczestnictwa w wyjazdach służbowych;
  • mile widziana znajomość branży -hydraulika siłowa;
  • mile widziana znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • stałą umowa o pracę;
  • system wynagrodzenia, oparty o realne wyniki sprzedaży oraz stałą bazę;
  • niezbędne i odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy, a także środki wspierające realizację planów.

KONTAKT

HYDRON hydraulika siłowa
ul. Kujańska 6a; 77-400 Złotów
woj. wielkopolskie; Polska

  +67 350 53 69

  kontakt@hydron.com.pl