Sprawdź : parametry zakuwarek do węży hydraulicznych

SAMWAY – producent zakuwarek do węży  

Nasza firma od stycznia 2021 jest oficjalnym oddziałem firmy SAMWAY SMART MACHINERY, który jest światowym liderem w produkcji maszyn i urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych. Oferowane przez nas maszyny do zaciskania węży hydraulicznych posiadają prestiżowy certyfikat TUV SUD uprawniający do oznaczania produktów znakiem CE. Certyfikat zaświadczający, że zakuwarki spełniają dyrektywy maszynowe. Reprezentujemy firmę SAMWAY w Europie m.in. na największych targach przemysłowych w Europie :

Oferujemy najwyższej klasy maszyny do zaciskania przewodów hydraulicznych ( SAMWAY ) Zakuwarki zwane również zaciskarkami są maszynami używanymi do produkcji przewodów hydraulicznych. Prasy hydrauliczne ( zaciskarki ) służą do zaciskania końcówek i tulei ( oprawek ) na wężach hydraulicznych. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą maszyn :

Nasza oferta obejmuje :
zakuwarki hydrauliczne z napędem elektrycznym,
zakuwarki hydrauliczne z napędem ręcznym,
urządzenia do cięcia przewodów,
urządzenia do skórowania węży,
– szkolenie w zakresie obsługi w/w maszyn.

Oferta dopasowana do potrzeb klienta 

Szukasz zaciskarki dopasowanej do swoich potrzeb ? Skontaktuj się z działem handlowym. Podpowiemy i doradzimy przy wyborze optymalnego sprzętu, który spełni Twoje oczekiwania. Przy zakupie zakuwarki oferujemy gratis gruntowne przeszkolenie w zakresie obsługi zakupionych urządzeń ( zakuwarki, przecinarki, skórowarki ) Skorzystaj z naszego doświadczenia ! W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju urządzenia służące do zaciskania, skórowania i przecinania węży hydraulicznych.

Pakiet korzyści przy zakupie maszyn 

Nasza firma specjalizuje się dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu ( zakuwarki, przecinarki, skórowarki ) i asortymentu ( zakucia, węże, złącza ) niezbędnego w procesie produkcji przewodów hydraulicznych.  Nie sprzedajemy wyłącznie maszyn, doradzamy i pomagamy w otwarciu serwisów hydrauliki siłowej od podstaw. Dzielimy się z klientami naszą wiedzą i doświadczeniem. Kupując u nas zakuwarkę mają Państwo pewność że maszyna :

 • pochodzi od producenta,
 • jest sprawdzona, zalana olejem, gotowa do użytkowania,
 • posiada instrukcję w języku polskim, dokumentację techniczną
 • posiada instrukcję w języku angielskim,
 • posiada deklarację zgodności CE,

Dodatkowo klienci otrzymują :

 • darmowy transport maszyny na terenie kraju.
 • darmowe szkolenie personelu u klienta,
 • tabele zaciskania węży hydraulicznych,
 • instrukcję stanowiskową BHP dla zakuwarki,
 • wsparcie techniczne, własnego opiekuna,
 • 12 miesięczną gwarancję na sprzęt,
 • pewność i satysfakcję z zakupu,

Wszystkie oferowane przez nas maszyny są objęte roczną gwarancją ! Oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Maszyny spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania potwierdzone deklaracją zgodności z dyrektywami maszynowymi UE ( każdy oferowane przez nas sprzęt posiada deklarację zgodności CE )  Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony ! Oferujemy szkolenie, instrukcje oraz pełne wsparcie naszych pracowników !

Zestawy do zaciskania węży

Jakie maszyny są potrzebne do rozpoczęcia działalności polegającej na zakuwaniu i serwisie węży hydraulicznych ?

Aby profesjonalnie podejść do sprawy niezbędne są 3 elementy :

 • zakuwarka,
 • skórowarka,
 • przecinarka,

Poniżej propozycja przykładowego zestawu do zaciskania węży hydraulicznych. W skład zestawu wchodzą : zakuwarka do węży (2″), przecinarka do węży (2″) , skórowarka do węży (2″).  Przedstawiony poniżej komplet umożliwia zaciśnięcie każdego węża hydraulicznego ! Kupując maszyny w pakiecie uzyskujesz dodatkowy rabat !  Aby dobrać odpowiedni zestaw zachęcamy do kontaktu z działem handlowym, w oparciu o branżę dla jakiej chcecie świadczyć usługi ( rolnictwo, budowlanka, transport itp ) pomożemy w doborze optymalnej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb ! Pomożemy również w kwestii finansowania maszyn ( pomagamy załatwić leasing )

KONTAKT

HYDRON hydraulika siłowa
ul. Kujańska 6a; 77-400 Złotów
woj. wielkopolskie; Polska

  +67 350 53 69

  kontakt@hydron.com.pl

 

DOŁĄCZ DO NAS NA: