2. Stacjonarny sklep

Stacjonarny sklep z elementami hydrauliki siłowej znajduje się w Złotowie przy ulicy Kujańskiej 6a. W naszym sklepie można zakupić wszelkiego rodzaju elementy z zakresu hydrauliki siłowej oraz pneumatyki. Na miejscu świadczymy również usługi zakuwania węży hydraulicznych. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, sobota : 7-12.

Sklep z hydrauliką siłowa. Elementy hydrauliki siłowej.

Podstawowy asortyment sklepu częściami do hydrauliki

Towary dostępne w sklepie to podstawowe elementy używane do łączenia poszczególnych elementów układu hydraulicznego niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia. Pełen asortyment przewodów, złączek, węży i innych elementów służących do przesyłu różnego rodzaju medium ( najczęściej medium jest olej hydrauliczny ). W sklepie dostępne są następujące rodzaje towarów :

Węże hydrauliczne i przemysłowe

Węże hydrauliczne w rozmiarach 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm, 32mm, 40mm, 50 mm. Przewody wzmocnione z oplotem stalowym, węże z oplotem parcianym, węże do gazu, powietrza, tlenu, acetylenu, różnego rodzaju cieczy żrących ( kwasów, zasad ) praktycznie do wszelkich zastosowań. Do do węży oferujemy osłony plastikowe osłony spiralne ( przeznaczone do nawijania ). Osłony służą do ochrony węży przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz do ogólnego zwiększenia ich żywotności ( chronią m.in przed promieniowaniem UV ). Wśród osłony polecamy także osłony tekstylny ( materiałowe ) służące ochronie przewodów przed promieniowaniem UV oraz przed różnego rodzaju zabrudzeniem.

Wśród węży hydraulicznych dostępnych w sklepie wymienić należy główne ich rodzaje a więc : węże 1 oplotowe, węże 2-oplotowe, węże 4-oplotowe, węże 4-oplotowe na podwyższone ciśnienie (4SH). Węże specjalistyczne takie jak : węże PTFE gładkie, węże PTFE karbowane, które przeznaczone są do najbardziej wymagającego medium ( np. kwasów, zasad i innych substancji żrących). Węże TWINy czyli węże bliźniacze ( połączone ze sobą ) – występują w wersji termoplastycznej (gładkie z zewnątrz ) oraz w wersji z jednym lub dwoma oplotami stalowymi. Przewody gumowe do klimatyzacji w tym węże do klimatyzacji samochodowej : cienkościenne, grubościenne oraz węże Continental ze specjalną teflonową wkładką (rdzeniem) wewnątrz. W kategorii węży do specjalnych zastosowań oferujemy również węże do gorącego oleju ( 150 stopni C ) z jednym lub dwoma oplotami.

Węże do powietrza i do wody ( do 10 lub 20 bar ), węże do paliwa, benzyny, oleju, węże techniczne niezbrojone i zbrojone ( siatką płócienną ), węże termoplastyczne, węże do myjek ciśnieniowych i urządzeń myjących ( występują w wersji termoplastycznej oraz w wersji z jednym lub dwoma oplotami ).

Obejmy do węży

Posiadamy pełen zakres obejm i opasek stalowych ( ślimakowych i skręcanych) zarówno obejmy GBS w wersji MINI jak również obejmy skręcane w wersji z rożnego rodzaju materiału : W1, W2, W4, W5 ( obejmy kwasoodporne )

Rodzaje szybkozłączy

Dział ten obejmuje zaślepki do wtyczek szybkozłączy, zaślepki w kolorze czerwonym ( najczęściej spotykane ) niebieskim, zielonym, żółtym lub czarnym. Naszym klientom oferujemy następujące rodzaje szybkozłączek : szybkozłącza zatrzaskowe, szybkozłącza do 700 bar, push-pull stosowane w nowoczesnym sprzęcie rolniczym (w nowoczesnych ciągnikach ) Elementy te nie wymagają żadnej siły przy podłączeniu lub wypięciu szybkozłącza (wystarczy wyciągnąć wtyczkę takiego gniazda ). Szybkozłączki VCR czyli ( z tak zwanymi „uszami”) ten typ stosowany jest np. w ciągnikach siodłowych najczęściej do połączenia przyczepy z ciągnikiem.

Szybkozłącza hydrauliczne do ciągnika

Szybkozłącza euro czyli najpopularniejsze i najtańsze dostępne na rynku. Gniazda i wtyczki EURO przeznaczone są do rolnictwa, występują w wersji zwykłej bądź też w wersji grodziowej ( LONG z długim gwintem oraz specjalną przeciw nakrętką )

Szybkozłącza grzybkowe popularne w rolnictwie, budowlance, sprzęcie komunalnym. Występują one standardowo z gwintami calowymi ( BSP) brytyjskimi w zakresie średnic od 1/4″ do 1.1/4″. Szybkozłączki suchoodcinające o płaskiej powierzchni czołowej – nazywane suchoodcinającymi lub czystymi, ponieważ podczas rozłączania nie wydostaje się ani kropla oleju.

Szybkozłącza do koparek

Szybkozłącza skręcane to ten typ, który jest stosowany w koparkach i innym sprzęcie ciężkim. Przykład zastosowania to młoty hydrauliczne. Szybkozłącza skręcane są najmocniejszymi dostępnymi szybkozłącza i jednocześnie najmniej awaryjnymi – poleca się ich stosowane wszędzie tam gdzie inne typy nie zdają egzaminu ( przeciekają, ulegają szybkiemu uszkodzeniu, zużyciu )

Pomiar ciśnienia w układzie hydraulicznym

Technika pomiarowa czyli wszystko co związane jest z pomiarem ciśnienia w układzie hydraulicznym. W skład tej kategorii wchodzą m.in manometry glicerynowe. Manometry występują w dwóch wersjach : z podłączeniem tylnym, z podłączeniem dolnym ( średnica tarczy 63mm, 100mm), dostępne gwinty : 1/4″, 1/2″. Do manometrów posiadamy uchwyty do mocowania płytowego oraz osłony gumowe chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przewody pomiarowe czyli przewody służące do podłączenia z jednej strony manometru z drugiej strony dowolnego innego elementu. Przyłącza pomiarowe – poprzez przełączkę manometryczna możemy wpiąć się w każdy gwint wewnętrzny z jednej strony z drugiej możemy połączyć przewód pomiarowy. Przewody do manometrów zakuwamy na miejscu ( na półce posiadamy gotowe standardowe przewody pomiarowe minimes o długościach : 0,5m, 1m, 1,5, 2m. )

Zawory hydrauliczne ciśnieniowe

Dział ten zawiera wszelkiego rodzaju zawory kulowe i inne służące do odcięcia przepływu w układzie hydraulicznym. Wśród najpopularniejszych zaworów wymienić można : zawory kulowe dwudrożne ( z gwintami wewnętrznymi, zewnętrznymi ). Zawory kulowe trójdrożne z gwintami o średnicy od 1/4″ do 2″. Posiadamy zawory zwrotne bliźniacze sterowane, zwykłe zawory przelewowe, przeciążeniowe, zawory dławiące, zawory zwrotne dławiące i inne.

Szybkozłączki pneumatyczne, do wody

Szybkozłącza pneumatyczne czyli najpopularniejsze mosiężne szybkozłącza przeznaczony na wąż. Występują w wersji z gwintem wewnętrznym, zewnętrznym, pod wąż. W sklepie posiadamy złącza błyskawiczne ( szybkozłącza do wody ) tak zwane złącza kłowe GEKA. Szybkozłącza GEKA przeznaczone są do różnego rodzaju węży wodnych i powietrznych. Za pomocą tego rodzaju szybkozłączy możemy połączyć dwa węże ze sobą ( poprzez skręcanie )

Rozdzielacze hydrauliczne

W sprzedaży oferujemy podstawowe rozdzielacze hydrauliczne. Rozdzielacze jednosekcyjne, dwusekcyjne, trzysekcyjne, czterosekcyjne, pięciosekcyjne o przepływie 40L bądź 80L a także akcesoria przeznaczone do nich.

Elementy pneumatyki

Wszystko co związane z pneumatyką od złączek poprzez węże ( węże spiralne, kalibrowane tekalan) , manometry i inne elementy.

Siłowniki hydrauliczne

Oferujemy polskiej produkcji siłowniki hydrauliczne, siłowniki jednostronne czyli tak zwane nurniki, dwustronne, siłowniki do wywrotu ( do przyczep polskich i zagranicznych )

Opaski zaciskowe

Klienci na miejscu w sklepie mają możliwość zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju opaski zaciskowe, tak zwane popularnie „trytki” w kolorze czarnym, białym, czerwonym.

Podkładki, oringi

Podkładki miedziane w boksach ( pudełkach ) 150 sztuk, 570szt oraz zestawy podkładek metalowo gumowych przeznaczonych do uszczelniania połączeń gwintowanych. Zestawy oringów gumowych, Kasetki czyli zestawy oringów metrycznych, zestawy oringów calowych oraz profesjonalne zestawy oringów między innymi do maszyn producentów takich jak Hyundai, Volvo, JCB, Caterpillar.

Chemia techniczna

Chemia techniczna niezbędna przy pracy z elementami hydraulicznymi. Wśród najpopularniejszych towarów z tej grupy wymienić należy : smar grafitowy, smar uniwersalny, zmywacz do hamulców, WD40, odtłuszczacz, olej do obróbki skrawaniem, odrdzewiacz oraz kleje do gwintów.

Rury hydrauliczne z metra

Posiadamy rury hydrauliczne, rury nierdzewne oraz stalowe ocynkowane. Uchwyty do mocowania rur i przewodów. W grupie uchwytów do mocowania : uchwyty pojedyncze, uchwyty podwójne, uchwyty przeznaczone do szyny montażowej, uchwyty z łapkami.

Kolanka gumowe

Kolanka gumowe do układu chłodzenia

KONTAKT

HYDRON hydraulika siłowa
ul. Kujańska 6a; 77-400 Złotów
woj. wielkopolskie; Polska

  +67 350 53 69

  kontakt@hydron.com.pl

 

DOŁĄCZ DO NAS NA: